Bets10 hesabınızı doğrulatmanız gerekiyorsa, göndermeniz gereken belgeleri “Hesabım > Hesap Doğrulama” sayfasından görebilirsiniz.

Kredi kartı veya bankamatik (ATM) kartı ile Bets10 hesabınıza doğrudan para yatırma işlemi yapmadıysanız, hesap onay işleminizin tamamlanması için aşağıdaki belgeleri tarafımıza göndermeniz yeterli olacaktır:

  1. Kimlik belgeniz (Nüfus cüzdanı, ehliyet veya pasaport)
  2. Adresinize gönderilmiş, adres bilgilerinizi gösteren bir belge (kredi kartı ekstresi, elektrik/ su/ telefon/ doğalgaz faturası) veya ikametgah.(E-devlet üzerinde Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü sayfasından QR kodu olan “barkodlu” belgeler kabul edilmektedir.)

Yukarıdaki belgeler talep edildiyse sizden, “Hesap Doğrulama” sayfanızda bunu aşağıdaki şekilde görebilirsiniz.

Bets10-Mobil-Flow1

Eğer kredi kartı veya bankamatik kartı ile en az 1 kere para yatırdıysanız, yukarıdaki belgelere ilave olarak aşağıdaki 2 belgeyi de göndermeniz gerekecektir.

  1. Kredi/bankamatik kartınızın ön ve arka yüzünün resmi veya kopyası
  2. Kartınızın son 4 numarasının veya Bets10 harcamasının göründüğü ekstre veya hesap özeti

Eğer sizden ek olarak kredi/bankamatik kartı belgeleriniz de istendiyse, “Hesap Doğrulama” sayfanızda bu belgeleri aşağıdaki şekilde görebilirsiniz.

Bets10-Mobil-FULL

İlgili belgeleri “Hesabım > Hesap Doğrulama” sayfasında belirtilen bölümlere yükleyerek, belgelerinizi bize ulaştırabilirsiniz. Belgeleriniz, yükleme işleminizi yaptıktan sonraki 24 saat içinde kontrol edilip, sizlere eposta ile geri dönüş yapılacaktır.

NOT 1: Göndereceğiniz belgeler, bu linkte anlatılan özellikleri taşımazsa, kabul edilmeyecektir.

NOT 2: Finans birimimiz , gerek görmesi halinde, tarafınızdan farklı belgeler isteme hakkını saklı tutmaktadır.